O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem

O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem - Krzysztof Szubzda | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Szubzda
WYMIAR
10,52 MB
NAZWA PLIKU
O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem.pdf
ISBN
1998222534708

OPIS

Wiele spraw nas dziwi, bulwersuje lub fascynuje, ale nie mamy czasu o nich pomyśleć. Krzysztof Szubzda poprzez ironię, anegdotę, opowiada o tym jak popatrzeć na siebie i na to co nas otacza w sposób inny od tego, którego używamy na co dzień. Jak wiele szczegółów wtedy wyraźniej widać. Nie musi silić się na „mądre i uczone słowa”, które prowadzą często na manowce. Mówi prosto i dosadnie. Jest praktykiem życia jakich mało. Mówi o nim tak cudownie, jasno i przewrotnie, że trudno nie zobaczyć tego co umyka nam w codziennym życiu. Mądrego trudno zauważyć bo się nie wymądrza. Jest jak mędrzec, który potrafi cieszyć się tym co go otacza, oddziela plewy od ziarna i opowiada nam niczym Horacy o absurdach, które nas otaczają. Smakowita to opowieść, przewrotna i ciekawa.Krzysztof AndrzejewskiCzytałem wiele takich rekomendacji. I wiem, że najlepsze są te pisane według wzoru: dwa zdania, plus imię i nazwisko jakiejś ważnej osoby. Na przykład: „Olafa Scholza znam i cenię. A jego książkę polecam. Angela Merkel”. Nie tak łatwo ograniczyć się do dwóch zdań, kiedy się kogoś naprawdę zna i ceni. Chciałbym na przykład opowiedzieć o tym, że kiedy Krzysztof Szubzda był gościem moich audycji, rozmowę zawsze zaczynałem od pytania: „Co słychać w Białymstoku?”. I zawsze wiedział. Choćby ten fakt powinien zachęcić Państwa do przeczytania tej książki. Czy znacie wielu ludzi, którzy zawsze wiedzą co słychać w Białymstoku? A przypuszczam, że Krzysiek (nie ukrywajmy – znamy się, a nawet kolegujemy) wie też co słychać poza Białymstokiem. W tej książce zdradził tylko trochę z tego co wie, ale tak smakowicie, że warto to przeczytać. Krzysztofa Szubzdę znam i cenię.Artur Andrus

Data wydania: 2019-01-01 ... O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem. Wydawnictwo: Fundacja Sąsiedzi Ilość stron: 192 Typ okładki: Miękka ze skrzydełkami Format: 145x210 mm Rok wydania: 2019 ISBN: 978-83-64505-69- 34,90 zł.

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Kup teraz na Allegro.pl za 25,99 zł - O ŻYCIU ZE ŚMIERTELNIE POWAŻNYM HUMOREM z miasta Siechnice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI