Niki i Tesla Awantura o energię słoneczną

Niki i Tesla Awantura o energię słoneczną - Steve Hockensmith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Hockensmith
WYMIAR
11,90 MB
NAZWA PLIKU
Niki i Tesla Awantura o energię słoneczną.pdf
ISBN
5774436072418

OPIS

Kochające kłopoty i eksperymenty rodzeństwo powraca po raz szósty! Będzie gorąco! Tym razem Niki i Tesla postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i odnaleźć rodziców – naukowców pracujących nad tajnym rządowym projektem dotyczącym energii solarnej. W pojedynku na ogniwa słoneczne będą musieli przechytrzyć mózgowca z półświatka i udaremnić próbę zamiany energii słonecznej w niebezpieczną dla ludzkości broń.

W pojedynku na ogniwa słoneczne będą musieli przechytrzyć mózgowca z półświatka i udaremnić próbę zamiany energii słonecznej w niebezpieczną dla ludzkości ... Kochające kłopoty i eksperymenty rodzeństwo powraca po raz szósty! Będzie gorąco! Tym razem Niki i Tesla postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i odnaleźć rodziców - naukowców pracujących nad tajnym rządowym projektem ... Informacje o NIKI I TESLA. AWANTURA O ENERGIĘ SŁONECZNĄ - 8084957086 w archiwum Allegro.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Szczegóły: Niki i Tesla Awantura o energię słoneczną - Pflugfelder Bob, Hockensmith Steve. Tytuł: Niki i Tesla Awantura o energię słoneczną Autor: Pflugfelder Bob, Hockensmith Steve Wydawnictwo: RM ISBN: 9788381510585 Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 264 Format: 14.0x20.5cm Oprawa: Miękka Waga: 0.364 kg Niki i Tesla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI