Kapitan Nauka Kosmiczne śledztwo Heweliusza Kwazara

Kapitan Nauka Kosmiczne śledztwo Heweliusza Kwazara - Adam Pękalski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Pękalski
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Kosmiczne śledztwo Heweliusza Kwazara.pdf
ISBN
6616537277907

OPIS

Gdzie się podział Psiul? Czy porwali go międzygalaktyczni złoczyńcy? Kto pomoże zrozpaczonej sześcioletniej właścicielce znaleźć ukochanego pupila?Pewnego dnia do drzwi międzygalaktycznego prywatnego detektywa, Heweliusza Kwazara, puka zrozpaczona dziewczynka. Jej ukochanego pupila, sześcionogiego Psiula, porwali okropni złoczyńcy Złola! Detektyw Heweliusz pospiesznie zakłada swój sfatygowany prochowiec i wyrusza na poszukiwania zwierzaka. Nie wie jeszcze, jak niebezpieczna i pełna przygód będzie ta kosmiczna podróż…Wciel się w rolę Heweliusza Kwazara i wypełnij powierzoną Ci misję. Na międzyplanetarnym szlaku:- poznasz roboty i pozaziemskie stworzenia, wśród nich Wielkiego Recykliniusza, znawcę śmieci wszelakich,- zanurkujesz w otchłanie jeziora Tratrarak na letniskowej planecie Arkadia,- wypijesz orzeźwiającą kosmoranżadę w barze na Drodze Mlecznej,- odwiedzisz podwodne miasto Utopia na planecie Bul-bul- oraz przeżyjesz wiele innych pasjonujących przygód!Czy uda Ci się pokonać Najemnych Zbirów Złola? Czy odnajdziesz Psiula i bezpiecznie dostarczysz go do domu? Czy Złol zostanie pokonany?„Kosmiczne śledztwo Heweliusza Kwazara” to przepięknie zilustrowana książka obrazkowa, pomyślana jako silent book. W odczytaniu fabuły pomagają komiksowe, ilustracyjne dymki - wskazówki prowadzące głównego bohatera do celu. Jednocześnie pozostawia dziecku dużą dowolność w tworzeniu i opowiadaniu na jej podstawie własnej historii. To nie tylko doskonała zabawa, ale także doskonały sposób na rozbudzenie wyobraźni, rozwijanie umiejętności tworzenia logicznego, ciągu zdarzeń, rozwijanie spostrzegawczości i umiejętności opowiadania. To idealna książka zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Na pewno także niejeden dorosły znajdzie wiele radości w tworzeniu własnej historii.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kapitan Nauka Kosmiczne śledztwo Heweliusza... 0 Przejd ź Pozycje w koszyku ... Kosmiczne śledztwo Heweliusza Kwazara - Pękalski Adam - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

KAPITAN NAUKA KOSMICZNE ŚLEDZTWO HEWELIUSZA KWAZAR. od.

POWIĄZANE KSIĄŻKI