Hiszpański w tłumaczeniach Sytuacje Poziom A2-B1+

Hiszpański w tłumaczeniach Sytuacje Poziom A2-B1+ - Carmen Azuar | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carmen Azuar
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Hiszpański w tłumaczeniach Sytuacje Poziom A2-B1+.pdf
ISBN
8189434498488

OPIS

Marzysz o podróżach do Hiszpanii, ale Twój hiszpański wciąż kuleje? Chciałbyś móc swobodnie porozumiewać się z nowo poznanymi kolegami, a może egzotyczna amor puka już do Twoich drzwi? Aby ułatwić Ci komunikowanie się za granicą, postanowiliśmy zebrać tu najbardziej przydatne słownictwo i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji.Korzystając z tej książki, nie tylko poznasz i wzbogacisz słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście. Potrzebne słownictwo pokazaliśmy w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji z życia codziennego. Dzięki Sytuacjom bez problemu porozumiesz się w takich miejscach, jak: lotnisko, restauracja, bank, warsztat samochodowy, szpital czy apteka.Dzięki niej:- nauczysz się przydatnych zwrotów używanych w codziennych sytuacjach i utrwalisz je, tłumacząc zdania,- poszerzysz zasób słownictwa,- sprawdzisz poprawność językową,- utrwalisz ćwiczony materiał dzięki krótkim testom,- poszerzysz swoją wiedzę dzięki praktycznym wskazówkom gramatycznym i leksykalnym, które znajdziesz w dymkach,- dzięki nagraniom mp3 udoskonalisz umiejętności rozumienia ze słuchu i prawidłowej wymowy.

Sytuacje - Azuar Carmen - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Angielski na każdy dzień to sposób na wszystkie twoje językowe bolączki. Korzystając z tej książki, poszerzysz zakres używanych przez ciebie słówek, podszkolisz wymowę i znajomość gramatyki, a trudne do opanowania phrasale staną się jednym z twoich ... 365 Hiszpański na każdy dzień Poziom A2-B1+ Rok wydania 2019 ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI