Dorosłe dzieci. Albo albo. Problemy psychologii i kultury 1/2018

Dorosłe dzieci. Albo albo. Problemy psychologii i kultury 1/2018 - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,14 MB
NAZWA PLIKU
Dorosłe dzieci. Albo albo. Problemy psychologii i kultury 1/2018.pdf
ISBN
7175361158001

OPIS

Jungowskie inspiracjeEncyklopedia Jungowska: Animus – Kazimierz PajorOd psychologii do autopsychoterapiiW masce dorosłości. Odwrócenie ról w rodzinie jako zjawisko interpersonalne, intrapsychiczne i kulturowe – Katarzyna SchierArchetypy w kulturzeMiejsce zagubienia – miejsce umocnienia. Krótka historia labiryntu – Paweł FijałkowskiNasze tożsamościOd indywiduacji do infantylizacji. Maniakalny system rodzinny – Tomasz OlchanowskiDziecko w odwróconej rodzinie. Fenomen cywilizacji sukcesu – Zenon Waldemar DudekDialog kulturZajnab al Ghazali – kobieta i misjonarka – Ewa Machut MendeckaDziecięcy buddowie: technologia buddyjskich „świętych” na Zachodzie – Jacek SieradzanZ poetyki archetypówKto idzie? Hamlet. O mężczyźnie, któremu nie dane było wejść do królestwa dorosłych – Jadwiga WaisBajki – Tomasz BohajedynNa granicy epokNietzscheański wielbłąd, lew i dziecko – przemiana zorientowana na proces – Arkadiusz TaberoŚlepnąc od świateł, ślepnąc od prawdy – Zenon Waldemar DudekForum psychologii kulturyRecenzje: Symbole człowieka – Czesław Nosal (C.G. Jung, "Człowiek i jego symbole")Realny świat? – Paweł Karpowicz (P.R. Wojciechowski, "Światy zastępcze. Samotność wobec kultury")Eseje: Zastosowanie systemowej terapii rodzinnej w terapii zaburzeń psychicznych – Elwira BlazewiczDyskusje: Eliksir wiecznej młodości, czyli o niedojrzałości człowieka Zachodu – Robert Jęczeń

Odwrócenie ról w rodzinie jako zjawisko interpersonalne, intrapsychiczne i kulturowe Katarzyna Schier Archetypy w kulturze Miejsce zagubienia miejsce umocnienia. w Księgarni Internetowej PWN. ️ Wszystkie książki i multimedia z serii ALBO ALBO w atrakcyjnych cenach.

Publikacja jest pracą zbiorową . ALBO albo Dorosłe dzieci 1/2018 (65). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jungowskie inspiracje Encyklopedia Jungowska: Animus Kazimierz Pajor Od psychologii do autopsychoterapii W masce dorosłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI