Zemsta kobiet

Zemsta kobiet - Marcin Pilis | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Pilis
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Zemsta kobiet.pdf
ISBN
8889778037500

OPIS

Mocna i momentami brutalna powieści obyczajowa z elementami psychologicznego thrillera, której bohaterki zostają zmuszone do podejmowania trudnych wyborów...Paula, nastolatka mieszkająca w domu rodziny zastępczej, pada ofiarą molestowania seksualnego i zostaje sprzedana ludziom zajmującym się prostytucją. W tym samym czasie Klaudyna otrzymuje od nieznajomego wiadomość, która dotyczy jej porzuconej tuż po porodzie córki…

Nie odłożycie jej obojętnie. "Zemsta kobiet" to najnowsza powieść Marcina Pilisa. Pisarz po sukcesie "Łąki umarłych" i "Relikwii" wraca na rynek po kilku latach powieścią brutalną i trudną, w której stara się zgłębić kobiecą psychikę. Zemsta Kobiet: Franco Fog od trzech dni i nocy nieprzerwanie ściga zabójcę lub zabójców znanego transwestyty Jeana- Pierre'a.

Aby to uczynić, musi wniknąć w świat podejrzanych lokali, w których roi się od upadłych kobiet, striptizerów czy też handlarzy bronią. „Zemsta kobiet" to książka, która wstrząsa i pozostaje na dłużej w pamięci czytelnika. Nie czyta jej się lekko i łatwo, ale nie ze względu na styl autora, któremu nie mam nic do zarzucenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI