Trzej muszkieterowie (książka audio)

Trzej muszkieterowie (książka audio) - Aleksander Dumas | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
Trzej muszkieterowie (książka audio).pdf
ISBN
8010113847391

OPIS

Pierwsza część słynnej przygodowej trylogii autorstwa Aleksandra Dumasa.„Trzej muszkieterowie” to wielokrotnie zekranizowana i ciesząca się ogromną popularnością powieść z gatunku płaszcza i szpady. Akcja opowieści dzieje się w pierwszej połowie XVIII w., za czasów kardynała Richelieu. Głównymi bohaterami są muszkieterowie Atos, Portos i Aramis, a także d’Artagnan, który pragnie do nich dołączyć. Jego przygoda z muszkieterami zaczyna się jednak od bójki i licznych perypetii. Młody d’Artagnan zostaje zauważony przez samego króla Ludwika XVIII. Zostaje przez niego przyjęty do gwardii pałacowej. Tym samym d’Artagnan zostaje wciągnięty w dworskie potyczki i intrygi.Czyta: Leszek FilipowiczCzas nagrania: 25 godz. 10 min.

Na francuskim tronie zasiada Ludwik XIII. W szeregach królewskiej gwardii służą trzej muszki Książka Trzej muszkieterowie autorstwa Dumas Aleksander , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 29,06 zł .

Przeczytaj recenzję Trzej muszkieterowie. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Trzej muszkieterowie na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI