Trzej muszkieterowie (książka audio)

Trzej muszkieterowie (książka audio) - Aleksander Dumas | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
8,75 MB
NAZWA PLIKU
Trzej muszkieterowie (książka audio).pdf
ISBN
7968053250408

OPIS

Pierwsza część słynnej przygodowej trylogii autorstwa Aleksandra Dumasa.„Trzej muszkieterowie” to wielokrotnie zekranizowana i ciesząca się ogromną popularnością powieść z gatunku płaszcza i szpady. Akcja opowieści dzieje się w pierwszej połowie XVIII w., za czasów kardynała Richelieu. Głównymi bohaterami są muszkieterowie Atos, Portos i Aramis, a także d’Artagnan, który pragnie do nich dołączyć. Jego przygoda z muszkieterami zaczyna się jednak od bójki i licznych perypetii. Młody d’Artagnan zostaje zauważony przez samego króla Ludwika XVIII. Zostaje przez niego przyjęty do gwardii pałacowej. Tym samym d’Artagnan zostaje wciągnięty w dworskie potyczki i intrygi.Czyta: Leszek FilipowiczCzas nagrania: 25 godz. 10 min.

Akcja opowieści dzieje się w pierwszej połowie XVIII Trzej muszkieterowie (książka audio) - Aleksander Dumas - Książka w SwiatKsiazki.pl Książka Trzej muszkieterowie autorstwa Dumas Aleksander , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Trzej muszkieterowie.

Edycja na kredowym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Trzej muszkieterowie to jedna... Kup dumas trzej muszkieterowie w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ( ) Trzej muszkieterowie Konstrukc a powieści Dumasa wyrosła z ego dramatu, ak kwiat wyrasta z łodygi, nic więc dziwnego, że dramat ten swo ą wartością nieskończenie przewyższa. Trzej muszkieterowie na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Książki; Klasyka; Trzej muszkieterowie; Trzej muszkieterowie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI