Nela i kierunek Antarktyda

Nela i kierunek Antarktyda - Nela Mała Reporterka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nela Mała Reporterka
WYMIAR
4,42 MB
NAZWA PLIKU
Nela i kierunek Antarktyda.pdf
ISBN
2811003261756

OPIS

Cześć!Nazywam się Nela i mam 13 lat, a to jest moja trzynasta książka. Tym razem wybierzemy się w wyjątkową podróż do niesamowitego miejsca. Dotarcie do niego jest marzeniem niejednego podróżnika! Znajduje się na samym dole kuli ziemskiej i żyją tam pingwiny. Sądzę, że już wiesz, co mam na myśli! To Antarktyda!Dotrzemy na miejsce lodołamaczem przez straszliwą Cieśninę Drake’a! Weźmiemy ze sobą sprzęt nurkowy do zanurzania się w bardzo zimnej wodzie i poszukamy jednych z najniebezpieczniejszych drapieżników Antarktydy, czyli lampartów morskich. Odwiedzimy kolonię pingwinów i spotkamy słonie morskie.Szykuj się na niesamowitą wyprawę na lodzie i… pod lodem.NelaKsiążkę tę dedykuję wszystkim dzieciom, które podróżują ze mną oraz ich rodzicom, a także Jacques’owi-Yves’owi Cousteau.

W tej części wraz z małą reporterką wyruszamy na najmroźniejszy kontynent na Ziemi, którym jest Antarktyda. Pakujemy ciepłe ubrania, sprzęt do nurkowania w zimnych wodach i udajemy się na biegun ... W książce „Nela i kierunek Antarktyda" znajduje się wiele wyjątkowych zdjęć z podróży, kolorowych rysunków Małej Reporterki, a także opisów pobudzających wyobraźnię i ciekawostek na temat lodowego kontynentu.

Tym arzem odkrywamy tajemnice lądu, który zadziwia i fascynuje ludzi od lat a jest nadal tak bardz nieosiągalny. Pięknie wydane, ładne ilustracje i jak zawsze świetna treść, idealna na prezent dla każdego młodego czytelnika. Więcej książek z serii Nela mała reporterka Książka Nela i kierunek Antarktyda pochodzi z wydawnictwa Burda Książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI