Kultura daje nura. Kiedy nie wiecie, jak zachować się w internecie

Kultura daje nura. Kiedy nie wiecie, jak zachować się w internecie - Ines Krawczyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ines Krawczyk
WYMIAR
4,36 MB
NAZWA PLIKU
Kultura daje nura. Kiedy nie wiecie, jak zachować się w internecie.pdf
ISBN
8064955547166

OPIS

Co zrobić, by nie zagubić się w sieci, i w jaki sposób zadbać, by KULTURA przez nasze zachowanie nie dała nura? Podpowiedzą wam to Tosia i Kuba (oraz pewien domowy… dinozaur), którzy na swojej skórze przekonali się, jak się kończą historie z dzwoniącym telefonem w kinie czy nielegalnym ściąganiem filmów z sieci. Oni wiedzą już, jak poradzić sobie z hejterami i że internetowe znajomości należy zawierać bardzo ostrożnie.Dzięki tej książce dowiesz się:* dlaczego w sieci należy chronić swoje dane osobowe,* kiedy nie wypada pisać esemesów i rozmawiać przez telefon,* dlaczego do sieci nie wrzuca się zdjęć innych osób bez pytania,* że hejt jest niedopuszczalny.

5. Zatem „Kultura daje nura, kiedy nie wiecie jak zachować się w Internecie" to książka, którą powinniście się zainteresować. Bohaterami tej książki są Tosia i Kuba - rodzeństwo, które w codziennych sytuacjach zderza się z problemami dotykającymi wszystkich użytkowników telefonów, tabletów i komputerów. Książka Kultura daje nura.

Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć. Zapisz się Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI