Kapitan Nauka Witaj, motylku!

Kapitan Nauka Witaj, motylku! - Agnese Baruzzi (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnese Baruzzi (ilustr.)
WYMIAR
11,12 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Witaj, motylku!.pdf
ISBN
8482760933372

OPIS

Książeczka, która wspiera prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka autora bestsellerowej serii Przesuń paluszkiem!Przyroda opowiada piękne, małe i duże historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. To opowieść o gąsieniczce, która rodzi się z jajka maleńkiego niczym główka od szpilki. Odkryje ona piękno oczekiwania i cud przemiany.Pozwól dziecku dotknąć i poczuć świat natury, zajrzeć przez okienka i dziuple, odkryć niespodzianki kryjące się na każdej stronie.

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

30 dni na zwrot nieużywanych zabawek Witaj, wiewiórko to książeczka z serii Dotknij natury wspierającej rozwijanie zmysłów u najmłodszych dzieci. Na każdej stronie czekają dziuple, okienka i inne elementy sensoryczne, które zadbają o wzmocnienie zmysłu dotyku, a barwne i wesołe ilustracje autorstwa Agnese Baruzzi, przyciągną uwagę najmłodszych, zainteresują oraz pobudzą wyobraźnię. KAPITAN NAUKA WITAJ, MOTYLKU! Katalog tematyczny -> Dla dzieci-> Opowie ść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI