Kancelaria

Kancelaria - Helen Phillips | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Phillips
WYMIAR
11,36 MB
NAZWA PLIKU
Kancelaria.pdf
ISBN
5950730887233

OPIS

Napisana z błyskotliwością Italo Calvino i czułością José Saramago ta krótka powieść-baśń jest piękna, pełna humoru, a zarazem smutna i przerażająca. Cudowna!Ursula K. Le GuinJosephine i Joseph uciekają z głębokiej prowincji, aby szukać szczęścia w wielkim mieście. Tam jednak życie okazuje się niewiele lepsze. Josephine zatrudnia się w iście kafkowskim biurze. Zamknięta w odosobnionej klitce w posępnym, betonowym gmachu ma tylko jedno zadanie: wprowadzać do bazy danych imiona, nazwiska i datę. Zawsze tę samą. Jutrzejszą...

Dyrektor przyjmuje codziennie od 10.00 do 13.00 włącznie ze środą. W Kancelarii i u Dyrektora tylko sprawy związane z pogrzebem i pomnikami.

Chcemy być dumni z Twoich osiągnięć, dlatego zapewnimy Ci wsparcie, którego potrzebujesz na początku swojej drogi. Program do obsługi kancelarii prawnej - KancelarIT. System KancelarIT jest programem, który kompleksowo obsługuje pracę kancelarii prawniczej..

POWIĄZANE KSIĄŻKI