Ab ovo. Antyk, Biblia etc.

Ab ovo. Antyk, Biblia etc. - Mikołaj Szymański | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mikołaj Szymański
WYMIAR
3,81 MB
NAZWA PLIKU
Ab ovo. Antyk, Biblia etc..pdf
ISBN
4590237119595

OPIS

"Trudno wyliczyć rzeczy, o których Mikołaj prawi, często są to opowieści z literatury antycznej wybrane, ale czasem także z Biblii, niekiedy komentarze do bliższych nam w czasie dzieł literackich, historycznych i innych. Jest bardzo wiele wierszy, niektóre w tłumaczeniach innych pisarzy podane, ale w większości przez samego Mikołaja z greki, łaciny czy angielszczyzny przełożone." Leszek Kołakowski

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pewnego dnia w ręce wpadł mi zbiór esejów Mikołaja Szymańskiego „Ab Ovo: Antyk, Biblia, etc". Po przeczytaniu notki z okładki i po zachęcie, starszej stażem, koleżanki postanowiłam przeczytać całość.

eBook OPIS "Trudno wyliczyć rzeczy, o których Mikołaj prawi, często są to opowieści z literatury antycznej wybrane, ale czasem także z Biblii, niekiedy komentarze do bliższych nam w czasie dzieł literackich, historycznych i innych. Mikolaja Szymanskiego "Ab Ovo: Antyk, Biblia, etc".ab ovo usque ad mala: from the egg to the apples: From Horace, Satire, 1.3. Means "from beginning to end", based on the Roman main meal typically beginning with an egg dish and ending with fruit; cf.

POWIĄZANE KSIĄŻKI