Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł

Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł - Serge Marquis | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Serge Marquis
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł.pdf
ISBN
6370911489060

OPIS

Masz w głowie chomika!Ten mały niewidzialny gryzoń w ułamku sekundy przyciąga całą twoją uwagę i rozpoczyna bieg w kołowrotku, aż całkowicie zamąci ci się w głowie!To właśnie on odpowiedzialny jest za kłębiące się myśli, które utrudniają ci życie, są przyczyną cierpienia, a w konsekwencji – ograniczają twoją wolnośćNie musisz bezradnie znosić obecności chomika w swojej głowie. Poznaj metodę dzięki, której dowiesz się:• Jak powstrzymać bieg myśli i uzyskać wewnętrzny spokój;• Jak uwolnić się od cierpienia i udręki spowodowanych natrętnymi myślami;• Jak zidentyfikować myśli i rozpoznać, czym są tak naprawdę.Poskrom chomika w swojej głowie i uspokój swój umysł!Dr Serge Marquis – lekarz specjalista zdrowia publicznego i konsultant medycyny pracy w zakresie zdrowia psychicznego; popularyzator nauki, prelegent i wykładowca na licznych konferencjach dotyczących zdrowia.

Przeczytaj recenzję Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Wrzuć na luz.

Książka Wrzuć na luz! liczy 160 stron. Jej wymiary to 135x205.

POWIĄZANE KSIĄŻKI