Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł

Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł - Serge Marquis | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Serge Marquis
WYMIAR
8,62 MB
NAZWA PLIKU
Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł.pdf
ISBN
7391721003334

OPIS

Masz w głowie chomika!Ten mały niewidzialny gryzoń w ułamku sekundy przyciąga całą twoją uwagę i rozpoczyna bieg w kołowrotku, aż całkowicie zamąci ci się w głowie!To właśnie on odpowiedzialny jest za kłębiące się myśli, które utrudniają ci życie, są przyczyną cierpienia, a w konsekwencji – ograniczają twoją wolnośćNie musisz bezradnie znosić obecności chomika w swojej głowie. Poznaj metodę dzięki, której dowiesz się:• Jak powstrzymać bieg myśli i uzyskać wewnętrzny spokój;• Jak uwolnić się od cierpienia i udręki spowodowanych natrętnymi myślami;• Jak zidentyfikować myśli i rozpoznać, czym są tak naprawdę.Poskrom chomika w swojej głowie i uspokój swój umysł!Dr Serge Marquis – lekarz specjalista zdrowia publicznego i konsultant medycyny pracy w zakresie zdrowia psychicznego; popularyzator nauki, prelegent i wykładowca na licznych konferencjach dotyczących zdrowia.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Sprawdź niskie ceny i kup Wrzuć na luz! Jak poskromić i uspokoić swój umysł. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Masz w głowie chomika!Ten mały niewidzialny gryzoń w ułamku sekundy przyciąga całą twoją uwagę i rozpoczyna bieg w kołowrotku, aż całkowicie zamąci ci się w głowie!To właśnie on odpowiedzialny jest za kłębiące się myśli, które utrudniają ci życie, są przyczyną cierpienia, a w konsekwencji ograniczają twoją wolnośćNie musisz bezradnie znosić obecności chomika w ... Wrzuć na luz!.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SMYK S.A. informacji o produktach i usługach oraz promocjach i zniżkach oferowanych przez SMYK S.A., ... • Jak zidentyfikować myśli i rozpoznać, czym są tak naprawdę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI