[OUTLET] Luna. Za kulisami 2

[OUTLET] Luna. Za kulisami 2 - Walt Disney | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Walt Disney
WYMIAR
7,38 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Luna. Za kulisami 2.pdf
ISBN
9675283870559

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Ta książka to fotograficzna opowieść o gwiazdach występujących w nowym serialu "Soy Luna", wyświetlanym na Disney Channel. Przedstawiono w niej historię filmowego planu i jego bohaterów oraz komentarze aktorów, anegdoty, sceny i widoki, które wprowadzajączytelnika za kulisy tej niezwykłej historii. Do książki dołączony jest arkusz z naklejkami i plakat. Wejdź za kulisy i poznaj prawdę o: Ambar, Jazminie i Delfi.

T.2: Autorzy: praca zbiorowa: ISBN: 9788328115163: Wydawnictwo: Egmont: Cena: 14.99 zł: EAN: 9788328115163: Rok wydania: b.d ... Wejdź za kulisy i poznaj prawdę o: Ambar, Jazminie i Delfi. Książka Soy Luna za kulisami 2 superzdjęcia i wywiady, pochodzi z wydawnictwa Egmont.

Przedstawiono w niej historię filmowego planu i jego bohaterów Ta książka to fotograficzna opowieść o gwiazdach występujących w nowym serialu Soy Luna, wyświetlanym na Disney Channel. Przedstawiono w niej historię filmowego planu i jego bohaterów oraz komentarze aktorów, anegdoty, sceny i widoki, które wprowadzają czy Produkt z Outletu: Luna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI