[OUTLET] Heath Ledger. Osobisty album Heatha Ledgera

[OUTLET] Heath Ledger. Osobisty album Heatha Ledgera - Suzanne Lander | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Suzanne Lander
WYMIAR
6,95 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Heath Ledger. Osobisty album Heatha Ledgera.pdf
ISBN
7293186558457

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Heath Ledger (1979-2008) –wszechstronny aktor filmowy, charyzmatyczna indywidualność, zagadkowy człowiek. Męski i młodzieńczy. Jak magnes przyciągał spojrzenia widzów. Pozostanie młody na zawsze - umarł w wieku 29 lat.Grać zaczął wcześnie, jużjako kilkunastolatek – w ciągu siedemnastu lat zagrał w dziewiętnastu filmach fabularnych i czterech serialach telewizyjnych. Zawsze przyciągał uwagę i zawsze był sobą: nosząc sutannę w Zjadaczu grzechów Briana Helgelanda, kostium z osiemnastego wieku w Casanovie Lasse Halströma,poplamione dżinsy w Tajemnicy Brokeback Mountain Anga Lee,a także jako oszpecony Jocker w Mrocznym rycerzu Christophera Nolana, za którą to rolę otrzymał pośmiertnie Złote Globy i Oscara. Ten niezwykły, osobisty album przedstawia Heatha w różnych wcieleniach, w pełni jego niezależnej natury.

Przeczytaj recenzję Heath Ledger. Osobisty album aktora.

Jednak już jako dziesięciolatek występował też na deskach lokalnego teatru. W końcu aktorstwo zwyciężyło. Heath ledger (Suzanne Lander).

POWIĄZANE KSIĄŻKI