[OUTLET] 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce

[OUTLET] 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce - Dariusz Jędrzejewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Jędrzejewski
WYMIAR
7,34 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce.pdf
ISBN
2393702703859

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wody mineralne i ruch czynią cuda. Jak widać, wiedziano to od stuleci, o czym świadczą powyższe cytaty. Kuracja pitna, kąpiele, okłady i masaże wspomagane ćwiczeniami, gimnastyką i codziennymi spacerami zwiększają naszą odporność, poprawiają kondycję i wzmagają siły witalne.Prezentujemy dwadzieścia uzdrowisk wraz z turystycznym opisem i propozycjami wycieczek po okolicy. To propozycja spędzenia wolnego czasu w uzdrowisku zarówno dla osób, które chcą skorzystać z oferty leczniczej, jak i dla zwykłych turystów. Sącząc wodę mineralną, spacerujmy, biegajmy, pojedźmy na rowerową wycieczkę. Ruch to zdrowie.

opr. oryg ... Ten w Egerze, inny studnie chwali na Drużbaku, Ten w Szkle, ten w Iwończu kędyś na Podgórzu, Ten na parchy i świerzby radzi kąpiel w morzu.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tytuł: 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce Autor: Jędrzejewski Dariusz Rok: 2013 Format: 12.0x19.5cm Stron: 252 ISBN: 9788375964394 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce; Ostatnia aktualizacja: 2021-01-14 03:48:37 Tytułów w bazie: 246355; Działy. AFORYZMY PRZYSŁOWIA (740) ALBUMY (4047) ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI