Green Witch. Magia ziół, kwiatów, olejków eterycznych i innych darów matki natury

Green Witch. Magia ziół, kwiatów, olejków eterycznych i innych darów matki natury - Arin Murphy-Hiscock | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arin Murphy-Hiscock
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Green Witch. Magia ziół, kwiatów, olejków eterycznych i innych darów matki natury.pdf
ISBN
5288730743357

OPIS

Odkryj siłę naturalnej magii oraz uzdrawiania ziołami, kwiatami i olejkami eterycznymi!Green Witch to współczesna wiedźma, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. Czerpie energię z wszechświata, kryształów i darów ziemi, podążając ścieżką wyznaczaną przez rytm natury.Niezależnie od tego, czy masz intuicję do posługiwania się darami natury, czy dopiero chcesz ją w sobie rozbudzić, sięgnij do inspirujące wskazówki zawarte w kompendium naturalnej magii.Dowiesz się z niego:– co można przygotować z kwiatów, ziół i drzew znajdujących się w twoim otoczeniu;– jak własnoręcznie zrobić olejki eteryczne, ziołowe cukry, eliksiry, herbatki i sole do kąpieli;– w jakich celach wykorzystywać wszechstronne właściwości świata roślin oraz kryształów;– dlaczego warto zharmonizować swoje działania z rytmem pór roku;– które rytuały i żywioły pomagają wzmocnić efekty naturalnego uzdrawiania.Słuchaj otaczającego cię świata. Otwórz swoje serce. Odzyskaj równowagę i ciesz się przygodą, jaką jest twoje życie!

Kup teraz do -50%! Napisz recenzję o produkcie: Green Witch. Magia ziół, kwiatów, olejków eterycznych i innych darów matki natury Twoja ocena.

$23,99 Zobacz dostępne formy płatności. ... Green Witch.

POWIĄZANE KSIĄŻKI