Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej mamy

Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej mamy - Gill Sims | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gill Sims
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej mamy.pdf
ISBN
6555153015820

OPIS

Mija miesiąc za miesiącem, zmieniają się pory roku, ale życie Ellen utknęło w martwym punkcie. Jej małżeństwo przechodzi kolejny kryzys, a dom pogrąża się w chaosie. Syn Peter jest połączony z iPadem jak pępowiną, córka Jane planuje zostać influencerką na Instagramie, a mąż podejrzanie często odwiedza w interesach egzotyczne kraje. Ellen jednak nie poddaje się beznadziei, podejmuje pracę i jako świetna programistka szybko robi karierę. Już nie martwi się, jak wygląda w spodniach do jogi oraz czy zdoła zgrabnie się podnieść z pufy sako, ma o wiele poważniejszy problem. Nikt nie może odkryć, że wcale nie jest czterdziestoletnią bezdzietną singielką, a matką dwojga nieletnich potworów i żoną faceta, który żyje, by pracować. Jeśli po lekturze pierwszej części nie porzuciliście myśli o 500+, na pewno stanie się to teraz.

Rozterki wkurzonej mamy autorstwa Sims Gill , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,06 zł . Przeczytaj recenzję Dlaczego mamusia przeklina.

Odbiór osobisty Warszawa, Bemowo Dlaczego mamusia przeklina. Rozterki wkurzonej mamy; Pobierz fragment (epub) Pobierz fragment (mobi) Dlaczego mamusia przeklina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI