Zakochani rozbitkowie

Zakochani rozbitkowie - Julie Johnson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julie Johnson
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Zakochani rozbitkowie.pdf
ISBN
3245476443655

OPIS

Julie Johnson, światowej sławy autorka romansów w trzymającej w napięciu historii o sile przetrwania i potędze zakazanej miłości.Nie sądziła, że przeżyje katastrofę lotniczą.Nie sądziła, że utknie na bezludnej wyspie.Nie sądziła, że zapragnie takiego mężczyzny.Wyjazd na Fidżi ma być dla Violet Anderson przygodą życia i przepustką do szczęścia, jednak nieoczekiwanie przeradza się w koszmar. Samolot, którym leci Violet, rozbija się, a z katastrofy uchodzi z życiem tylko troje pasażerów. Czekanie na pomoc na bezludnej wyspie, w odcięciu od reszty świata, to codzienna walka o przetrwanie. Szczególnie że Violet do jednego z rozbitków zaczyna żywić uczucie, które nigdy nie powinno mieć miejsca.__O autorceJulie Johnson jest autorką bestsellerów "USA Today", "Barnes & Noble" i iTunes, a swoją pierwszą powieść "Wbrew grawitacji" napisała jeszcze na studiach. Był to dla niej początek jej pisarskiej i życiowej drogi. Kiedy nie piszę, podróżuje, dodając kolejne wspaniałe wspomnienia do swojego paszportu. W wolnym czasie nadrabia zaległości z Netflixa i wrzuca na Instagram zdjęcia swojego ukochanego psa. Aha i jeszcze jest uzależniona od picia kawy.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że bardzo często ludzie, których lubimy, nie darzą na... Zakochani rozbitkowie (6069953) - Julie Johnson - Książka, recenzja, streszczenie Zakochani rozbitkowie Julie Johnson. Wydawnictwo: Illuminatio Data wydania: 2019-06-05 Kategoria: Romans ISBN: 9788366234772 Liczba stron: 264 Tytuł oryginału: Uncharted .

Nie sądziła, że przeżyje katastrofę lotniczą. Nie sądziła, że utknie na bezludnej wyspie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI