Włoskie lato

Włoskie lato - Carrie Elks | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carrie Elks
WYMIAR
5,59 MB
NAZWA PLIKU
Włoskie lato.pdf
ISBN
8646446154868

OPIS

Porywająca love story: gorący, wakacyjny romans w bajkowym zakątku WłochJuż raz ją zawiódł – czy pozwoli, aby znów to zrobił?Kryzys, z którym zmaga się Cesca Shakespeare, zdaje się nie mieć końca. Minęły lata od czasu jej ostatniej sztuki, do tego nie jest w stanie utrzymać ani pracy, ani mieszkania. Decyduje się na samotny letni wyjazd do willi położonej nad malowniczym jeziorem Como, gdzie będzie miała szansę poukładać myśli i poszukać inwencji twórczej.Hollywoodzki idol, Sam Carlton, jest na językach wszystkich plotkarskich mediów. Jedyne, na co ma ochotę, to ucieczka przed światem. Decyduje się na wyjazd do Włoch, do rodzinnej willi, która w tym czasie powinna być pusta. Kiedy przybywa na miejsce, okazuje się, że nie tylko on szuka w niej azylu.Cesca i Sam nie są sobie obojętni, ale muszą zmierzyć się ze swoją burzliwą przeszłością. Czy pozwolą sobie na coś więcej niż tylko na wakacyjną przygodę?__O autorceCarrie Elks to autorka współczesnych romansów, pełnych zwrotów akcji i elektryzującego napięcia pomiędzy bohaterami. Jej pierwsza książka została przetłumaczona na osiem języków. Carrie mieszka ze swoim mężem, dwójką uroczych dzieci i ukochanym psem o imieniu Platon. Kiedy nie pisze i nie czyta, sączy wino lub gawędzi ze znajomymi i fanami w mediach społecznościowych.

28 maja 2013. W latach młodości, kiedy jeszcze nie było internetu, ale już była telewizja, mecze śledziłem w telegazecie, a w poniedziałki raczyłem się skrótami w Eurosporcie i programie „La Ola" na niemieckim kanale DSF.

wiosną - durante la primavera latem - durante l'estate jesienią - durante l'autunno Szukasz "włoska" w sukienki damskie - Wybierz idealną sukienkę! Gwarancja bezpiecznych zakupów oraz wiele ofert w jednym miejscu! Allegro.pl Butik włoski Fit&Chic to wyjątkowe miejsce w sieci dla nowoczesnych, aktywnych kobiet. Szukasz niebanalnych propozycji do swojej szafy? Koniecznie zapoznaj się z ofertą odzieży włoskiej Fit&Chic. Ekskluzywne buty damskie w APIA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI