[OUTLET] Tomek na Czarnym Lądzie. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 4

[OUTLET] Tomek na Czarnym Lądzie. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 4 - Alfred Szklarski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alfred Szklarski
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Tomek na Czarnym Lądzie. Kolekcja: Klub Podróżnika. Tom 4.pdf
ISBN
8899612264978

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Klub Podróżnika to kolekcja klasycznych powieści młodzieżowych - 35 książek takich mistrzów pióra, jak: Aleksander Dumas, Jack London czy Juliusz Verne. Nie mogło w niej zabraknąć i polskich akcentów: cykl o Tomku Wilmowskim Alfreda Szklarskiego czy „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza.Dla wszystkich, którym nieobcy jest duch przygody, prawdziwa wydawnicza gratka!

Nie mogło w niej zabraknąć i polskich akcentów: cykl o Tomku Wilmowskim Alfreda Szklarskiego czy "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Więcej książek z tej serii znajdziesz TUTAJ Książka Tomek na Czarnym Lądzie pochodzi z wydawnictwa Muza. Autorem książki jest Alfred Szklarski.

... Tomek na Czarnym Lądzie Klub Podróżnika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI