[OUTLET] Prawo dostępu do broni palnej

[OUTLET] Prawo dostępu do broni palnej - Bartosz Bacia | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Bacia
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Prawo dostępu do broni palnej.pdf
ISBN
8378512757653

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor książki analizuje najistotniejsze problemy, które pojawiają się w związku z ustawą o broni i amunicji oraz towarzyszącymi jej aktami wykonawczymi. Publikacja jest pierwszym kompleksowym opracowaniem tematyki prawnej z zakresu dostępu do broni palnej i praktycznym przewodnikiem po podstawowych zagadnieniach z tej dziedziny. Zawiera stanowiska Komendy Głównej Policji z wykładnią przepisów prawa, wzory wniosków o wydanie pozwolenia na broń oraz zestaw pytań z egzaminów dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń.

sztuk broni czarnoprochowej, a jednak ludzie nie zabijają się na ulicach ... Pierwsza daleko idąca liberalizacja dostępu do broni palnej nastąpiła w Brazylii z inicjatywy Bolsonaro już w 2019 roku, wkrótce po jego wyborze na urząd prezydenta. Broń palna w polsce. 32, 72 zł.

Zapraszamy na webinar skierowany do wszystkich prawników, ale także pasjonatów broni oraz wolnego dostępu do niej. Szkolenie odbędzie się 18 czerwca w godz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI