[OUTLET] Prawo dostępu do broni palnej

[OUTLET] Prawo dostępu do broni palnej - Bartosz Bacia | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Bacia
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Prawo dostępu do broni palnej.pdf
ISBN
5894287074353

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor książki analizuje najistotniejsze problemy, które pojawiają się w związku z ustawą o broni i amunicji oraz towarzyszącymi jej aktami wykonawczymi. Publikacja jest pierwszym kompleksowym opracowaniem tematyki prawnej z zakresu dostępu do broni palnej i praktycznym przewodnikiem po podstawowych zagadnieniach z tej dziedziny. Zawiera stanowiska Komendy Głównej Policji z wykładnią przepisów prawa, wzory wniosków o wydanie pozwolenia na broń oraz zestaw pytań z egzaminów dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń.

263 kodeksu karnego, od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Książka Prawo Dostępu do Broni Palnej pochodzi z wydawnictwa Oficyna Wydawnicza Oikos. Autorem książki jest Bartosz Bacia.

A brak takowego grozi bardzo surową karą z art. 263 kodeksu karnego, od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Książka Prawo Dostępu do Broni Palnej pochodzi z wydawnictwa Oficyna Wydawnicza Oikos.

POWIĄZANE KSIĄŻKI