[OUTLET] Baśniowa kraina

[OUTLET] Baśniowa kraina - Carlos Busquets (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carlos Busquets (ilustr.)
WYMIAR
9,58 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Baśniowa kraina.pdf
ISBN
7951930571354

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Zbiór klasycznych bajek, w których tekst nie odstrasza długością, a uwagę zwracają atrakcyjne całostronicowe ilustracje Carlosa Busquets'a. Dzięki temu każda karta książki przenosi młodego czytelnika w świat malowniczych miejsc i ciekawych przygód, a lektura staje się niezwykłym spotkaniem z barwnymi postaciami, które ożywają w wyobraźni.

2525. Baśniowa Kraina. Jesteśmy placówką pracującą w oparciu o Program edukacji przedszkolnej „Nasze Przedszkole" uwzględniający możliwości rozwojowe każdego dziecka, dzięki czemu nasi wychowankowie (na miarę swoich możliwości) rozpoczynają z sukcesem i bez stresu naukę w szkole.

Powiązane artykuły. Baśniowa Kraina, Raszków. 457 likes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI