[OUTLET] Łapy precz od żartów

[OUTLET] Łapy precz od żartów - Abelard Giza | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Abelard Giza
WYMIAR
10,19 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Łapy precz od żartów.pdf
ISBN
1954968075092

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Przygotujcie się na mieszankę czarnego humoru, jadowitej ironii, wszelkich sprośności, łamanie granic smaku i przyzwoitości.Stramik i Giza robią streaming z rzeczywistości co dwie doby. Jeden jest anarchistą i abnegatem, testującym wszystkie dostępne i te mniej dostępne na rynku używki. Uderza w świętości, bo to pobudza intelekt. Drugi tłumaczy i tonuje – i choć jest równie ironiczny, to jednak najwyżej stawia rodzinę i dzieci. Sceniczny duet doskonały i mieszanka wybuchowa na papierze.Geje, aborcja, eutanazja. Rasizm, szowinizm i celebryci. Narkotyki, głupota polityków, medialne kompromitacje. Życiowa beznadziejność, sceniczna sprzedajność i permanentne niewyspanie. Nędza social mediów, celebrytoza w oparach mefedronu i satyryczne know-how. Kerouac, Palahniuk, Hunter S. Thompson i Paulo Coelho. Netflix, serialoza, hotelowy kac i patostreaming. Palce lizać!Nie ma tabu, nie ma granic – łapy precz od żartów!

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Łapy Precz Od Żartów - Abelard Giza,jacek Stramik już od 16,90 zł - od 16,90 zł, porównanie cen w 31 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Download WordPress ThemesFree Download WordPress ThemesDownload Best WordPress Themes Free DownloadFree Download WordPress Themesfree online coursedownload huawei ... Napisz recenzję o produkcie: Łapy precz od żartów Twoja ocena.

Kerouac, Palahniuk, Hunter S. Thompson i Paulo Coelho.

POWIĄZANE KSIĄŻKI