Nazywam się Stephen Florida

Nazywam się Stephen Florida - Gabe Habash | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabe Habash
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Nazywam się Stephen Florida.pdf
ISBN
8485453093856

OPIS

Powieść o pasji, uporze i pokonywaniu traumy, ale też bluźniercza i niesamowita historia samotności i nieludzkiej wręcz obsesji na punkcie tego, by zostawić po sobie jakiś ślad na tym świecieStephen jest wychowanym przez babkę sierotą, który dzięki stypendium sportowemu trafia na któryś z zapomnianych przez Boga wiejskich college’ów w Północnej Dakocie. Oficjalnie uczy się po to, aby uzyskać dyplom licencjata sztuk wyzwolonych, lecz prawdziwym celem jego życia w Oregsburgu jest uprawianie zapasów. Tytuł mistrzowski jest dla chłopaka świętym Graalem, spełnieniem i - być może - kresem lub początkiem wszystkiego.Florida podporządkowuje więc zawodom całe swoje życie, a każdy trening i każda walka mają stanowić kolejny krok w stronę wielkości.„Wspaniałe, magnetyczne powieściopisarstwo”. „Guardian”„Niesamowita, niejednoznaczna książka”. Hanya Yanagihara, autorka Małego życia„Doskonała”. Lauren Groff, autorka Fatum i furii„Fascynująca”. „New York Times”„Oszałamiająca proza”. „Huffington Post”„Co za diabelnie niezwykła powieść… Potrzeba ogromnej odwagi, żeby napisać coś takiego”. Roxane Gay, autorka Histeryczek"

Chociaż ostatnio doszłam do wniosku, że chyba powinnam przestać tak pisać, bo najzwyczajniej w świecie nie jest już to prawdą. 📚 Poznaj "Nazywam się Stephen Florida" autorstwa Gabe Habash. Przeczytaj opis książki "Nazywam się Stephen Florida" a także poznaj jej ocenę.

O determinacji w dążeniu tego celu, ale jednocześnie o coraz mroczniejszym eskapizmie. Trudno powiedzieć, czy bohater książki jest bardziej neurotykiem, egocentrykiem, czy zwyczajnie niegroźnym samotnikiem. Opis: Nazywam się Stephen Florida - Gabe Habash.

POWIĄZANE KSIĄŻKI