Nazywam się Stephen Florida

Nazywam się Stephen Florida - Gabe Habash | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabe Habash
WYMIAR
5,82 MB
NAZWA PLIKU
Nazywam się Stephen Florida.pdf
ISBN
9540661868074

OPIS

Powieść o pasji, uporze i pokonywaniu traumy, ale też bluźniercza i niesamowita historia samotności i nieludzkiej wręcz obsesji na punkcie tego, by zostawić po sobie jakiś ślad na tym świecieStephen jest wychowanym przez babkę sierotą, który dzięki stypendium sportowemu trafia na któryś z zapomnianych przez Boga wiejskich college’ów w Północnej Dakocie. Oficjalnie uczy się po to, aby uzyskać dyplom licencjata sztuk wyzwolonych, lecz prawdziwym celem jego życia w Oregsburgu jest uprawianie zapasów. Tytuł mistrzowski jest dla chłopaka świętym Graalem, spełnieniem i - być może - kresem lub początkiem wszystkiego.Florida podporządkowuje więc zawodom całe swoje życie, a każdy trening i każda walka mają stanowić kolejny krok w stronę wielkości.„Wspaniałe, magnetyczne powieściopisarstwo”. „Guardian”„Niesamowita, niejednoznaczna książka”. Hanya Yanagihara, autorka Małego życia„Doskonała”. Lauren Groff, autorka Fatum i furii„Fascynująca”. „New York Times”„Oszałamiająca proza”. „Huffington Post”„Co za diabelnie niezwykła powieść… Potrzeba ogromnej odwagi, żeby napisać coś takiego”. Roxane Gay, autorka Histeryczek"

10 lat pięknych czytelniczych wspomnień! 10 lat i mnóstwo przeczytanych książek! Nazywam się Stephen Florida to świetnie napisana i przetłumaczona powieść. Niemniej wiem, że nie jest to książka dla każdego.

Data premiery: 2019-06-03 Rok wydania: 2019 Liczba stron: 416 Oprawa: twarda ISBN: 9788366278660 Papier; E-book; Cena: 44,90 zł . Produkt dostępny ... "Nazywam się Stephen Florida" to także książka o wielkiej samotności człowieka i podporządkowaniu wszystkiego jednemu celowi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI