Mądre mitochondria. Jak opóźnić procesy starzenia i żyć zdrowiej

Mądre mitochondria. Jak opóźnić procesy starzenia i żyć zdrowiej - Lee Know | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Know
WYMIAR
6,8 MB
NAZWA PLIKU
Mądre mitochondria. Jak opóźnić procesy starzenia i żyć zdrowiej.pdf
ISBN
9558423020890

OPIS

Czy możemy wydłużyć swoje życie i szybciej leczyć się z chorób?Odpowiedź na to pytanie prowadzi do fascynującego świata komórek i jego energetycznego centrum – mitochondrium. Mitochondria to małe elektrownie znajdujące się w każdej komórce ciała. To od nich zależy, ile masz energii, jak szybko spalasz kalorie i regenerujesz się po chorobie czy wysiłku.Aktualne badania ujawniają, że wiele chorób zwyrodnieniowych i przewlekłych ma swoje źródło w „zepsutych” mitochondriach. Jednak badania te dają również nadzieję na dłuższe życie. Wystarczy zrozumieć, jak działają nasze wewnętrzne elektrownie, by nauczyć się o nie dbać i odpowiednio stymulować do lepszego funkcjonowania.Lee Know snuje epicką opowieść o intensywnej pracy, jaka odbywa się w komórkach, a także podaje najnowsze informacje o suplementacji i zdrowym stylu życia. Już teraz dowiedz się, czym jest witamina PQQ, jak kanabinoidy i dieta ketogeniczna oraz suplementacja rybozy mogą zapobiegać przewlekłym chorobom i wydłużać życie nawet o kilkanaście lat.Pomóż swoim mitochondriom zapewnić ci długie i szczęśliwe życie!

Jak opóźnić procesy starzenia i żyć zdrowiej w cenie 29.90 zł; Autor: Lee Know Data wydania: 05.06.2019 Liczba stron: 336 Wydawca: Wydawnictwo Kobiece ISSN: 978-83-66338-54-8 Format: EPUB (znak wodny) MOBI (znak wodny) Mądre mitochondria. Jak opóźnić procesy starzenia i żyć zdrowiej (e-book) Skip to the end of the images gallery.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Opis: Mądre mitochondria. Jak opóźnić procesy starzenia i żyć zdrowiej - Know Lee.

POWIĄZANE KSIĄŻKI