Isadora Moon jedzie na wakacje

Isadora Moon jedzie na wakacje - Harriet Muncaster | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harriet Muncaster
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Isadora Moon jedzie na wakacje.pdf
ISBN
9785536071671

OPIS

Isadora Moon jedzie na kemping. Ale nie jest to zwykły kemping, bo czy mając matkę elfkę i ojca wampira można spędzać wakacje w zwyczajny sposób? Isadora pozna mieszkańców morskich głębin i przeżyje niewiarygodne przygody, będzie musiała ratować się z opresji i stawić czoło pięknej syrenie. Jeśli podobała Wam się pierwsza część przygód Isadory – od drugiej nie będziecie mogli się oderwać!

Ale nie jest to zwykły kemping, bo czy mając matkę elfkę i ojca wampira można spędzać wakacje w zwyczajny sposób? Isadora pozna mieszkańców morskich głębin i przeżyje w Księgarni Medycznej PZWL. Bogaty wybór książek i multimediów z serii ISADORA MOON w promocyjnych cenach.

I bardzo dobrze, bo to oznacza także, że mogę was porozpieszczać konkursami - jeszcze przez dwa dni na facebooku możecie wziąć udział w tym, w którym do wygrania jest książka, o której tutaj będzie dziś mowa. Zachęcam, bo warto! Po wakacjach dzieci z klasy Isadory Moon ... Isadora Moon jedzie na wakacje - Muncaster Harriet - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI