Cisza między dźwiękami. Saga Stacja Jagodno. Tom 9

Cisza między dźwiękami. Saga Stacja Jagodno. Tom 9 - Karolina Wilczyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karolina Wilczyńska
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Cisza między dźwiękami. Saga Stacja Jagodno. Tom 9.pdf
ISBN
5874885967895

OPIS

Bohaterowie bestsellerowej Stacji Jagodno powracają!Agata była kiedyś znakomitą wiolonczelistką, koncertowała na całym świecie, robiła karierę… Co takiego stało się, że piękne dźwięki są już tylko wspomnieniem, a kobieta znalazła się na życiowym zakręcie? Gdy Agata spotka się w Jagodnie z ludzką życzliwością, to nie wystarczy, by uporać się z problemami. Będzie musiała podjąć walkę o siebie i o swoje małżeństwo z Hubertem. Czy jej się to uda i czy znajdzie w sobie dość sił, by przezwyciężyć nie tylko zazdrość?Stacja Jagodno zaprasza w gościnne progi. Odwiedźcie swoich ulubionych bohaterów: Marzenę, Tamarę i Łukasza; zobaczcie, jak układa się Grzegorzowi i Lei. Czy te dwie silne osobowości wyjaśnią sobie wreszcie wszystkie sekrety?Czasem najważniejsze słowa pozostają niewypowiedziane…

Kolejne 365 dni ... Agata była kiedyś znakomitą wiolonczelistką, koncertowała na całym świecie, robiła karierę Co takiego stało się, że piękne dźwięki są już tylko wspomnieniem, a kobieta znalazła się na życiowym zakręcie? Gdy Agata spotka ... Cisza między dźwiękami. Stacja Jagodno.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Książka Stacja Jagodno Tom 9 Cisza między dźwiękami - Wilczyńska Karolina Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Sprawdź niskie ceny i kup Cisza między dźwiękami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI