Srebro ryb

Srebro ryb - Krzysztof Środa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Środa
WYMIAR
5,5 MB
NAZWA PLIKU
Srebro ryb.pdf
ISBN
3500808153947

OPIS

Krzysztof Środa napisał kiedyś: „Od pewnego czasu dochodzę do wniosku, że ornitologia – wraz z entomologią – są naukami, które powinno się wykładać w akademiach teologicznych i seminariach duchownych. Po pewnym wahaniu do tych dwóch nauk dodałbym trzecią – ichtiologię”. Teraz sam postanowił poświęcić tej ostatniej odrębną książkę i oddaje w ręce czytelnika swoisty przewodnik, osobistą encyklopedię – na pół eseistyczną, na pół prozatorską opowieść o rybach, ich pięknie, naturze i łowieniu. Jest tu także literatura, jest i o literaturze, nie tylko naukowej. Pojawia się Ota Pavel, niedoceniany Putrament, są japońskie haiku i uwagi księdza Kluka. Gwar bazarów w Maroku, Kambodży i Wietnamie przeplata się z ciszą, w której wędkarz czeka na swoją zdobycz. Ale przede wszystkim jest tu tajemnica żywiołu dla nas ludzi niedostępnego, niemego i ukrytego.

W głównych rolach ... Informacje o SREBRO RYB, KRZYSZTOF ŚRODA - 8168551403 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-08-09 - cena 29,93 zł Powiadom mnie, jak tylko Srebro ryb się pojawi.

2019-06-12 ... Srebro ryb - opis produktu: Krzysztof Środa napisał kiedyś: `Od pewnego czasu dochodzę do wniosku, że ornitologia - wraz z entomologią - są naukami, które powinno się wykładać w akademiach teologicznych i seminariach duchownych. Po pewnym wahaniu do tych dwóch nauk dodałbym trzecią - ichtiologię`. Singiel „Srebro ryb", zapowiadający nową płytę formacji pokazuje, że to nie był przypadek i szczęście, na które mogą liczyć debiutanci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI