Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu (wydanie 2 rozszerzone)

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu (wydanie 2 rozszerzone) - Dagmara Gmitrzak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dagmara Gmitrzak
WYMIAR
6,43 MB
NAZWA PLIKU
Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu (wydanie 2 rozszerzone).pdf
ISBN
2198639677403

OPIS

Rozwiń skrzydła pasjiKreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego, co kocha? Dzieje się tak, ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi, który surowo uświadamia nam, że nie warto niczego zmieniać i należy twardo stąpać po ziemi. Lepiej siedzieć cicho, zamiast podążać za głosem serca, które pragnie ekspresji poprzez pisanie, malowanie, uczenie innych czy śpiewanie.A przecież twórczość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!W każdym z nas drzemią ukryte dary i talenty oraz kreatywność, dzięki której możemy żyć pełniej i szczęśliwiej. Każdy z nas jest do czegoś powołany, a znalezienie tej wyjątkowej drogi to jeden z ważniejszych celów naszego życia. Zanim jednak wkroczymy na ścieżkę powołania, musimy się zmierzyć z lękiem, negatywnym myśleniem i samokrytyką.Ta książka pomoże Ci odbyć wewnętrzną podróż w głąb siebie. Zainspiruje do twórczego życia, do poznania Twoich darów i znalezienia ścieżki swojego powołania. Autorka przygotowała dziesiątki ćwiczeń, które pomogą Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i wyjątkowości - i stać się najlepszą wersją siebie. Książka zainspiruje Cię do wykonywania pracy marzeń, dzięki której wyrazisz siebie w pełni. Robiąc to, co kochasz, będziesz inspiracją dla innych. Każdy z nas bowiem ma do opowiedzenia własną historię. Nie czekaj więc dłużej, rozpocznij swoją twórczą podróż!

Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone jest oferowany w cenie do końca dnia tj.

Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większ Czy kreatywność można rozwijać, a jeśli tak, to w jaki sposób to robić? Możemy się o tym przekonać dzięki książce autorstwa Dagmary Gmitrzak, pt. „Obudź swoją kreatywność.

POWIĄZANE KSIĄŻKI