Niespotykane piękno. Seria Rezydencja Belmont. Tom 2

Niespotykane piękno. Seria Rezydencja Belmont. Tom 2 - Tamera Alexander | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tamera Alexander
WYMIAR
7,5 MB
NAZWA PLIKU
Niespotykane piękno. Seria Rezydencja Belmont. Tom 2.pdf
ISBN
6461208173115

OPIS

Pod słodkim różem sukni skrywa doświadczenia wojny… a będzie ją czekać kolejna.Pospolitej urody Eleonora Braddock uważa, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Jedynym, co nadaje sens jej życiu, jest chęć odnalezienia wdowy po żołnierzu, którego słowa słyszała tuż przed jego śmiercią. Zmagając się z trudnościami i opieką nad ojcem, przyjeżdża do rezydencji Belmont, do ciotki Adelicii Acklen, najbogatszej kobiety w Ameryce… Eleonora dobrze wie, co podpowiada jej serce, ale także… że ciotka nigdy nie pochwali jej wysiłków…Arcyksiążę Marcus Gottfried ucieka od życia, w którym musi spełniać oczekiwania wynikające z jego urodzenia. Zataja pochodzenie, pragnąc poświęcić się pasji przyrodniczej i architekturze. Lecz współpraca z klientem może być trudna… Choć sam klient – a właściwie klientka – okazuje się bratnią duszą. Czy jednak skrywane tajemnice pozwolą o sobie zapomnieć?

Niezapomniane wrażenia / Niespotykane piękno / Niedocenione dźwięki autorstwa Alexander Tamera , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 85,23 zł . Przeczytaj recenzję Pakiet: Rezydencja Belmont.

- ISBN: 978-83-6629-756-2 Seria Rezydencja Belmont to historie trzech kobiet, które pragnąc odmienić swój los, trafiają pod skrzydła jednej z najbogatszych dam w Nashville. Zainspirowana życiem Adelicii Acklen, Tamera Alexander zabiera czytelników w świat sztuk plastycznych, przyrody i muzyki. Pakiet Rezydencja Belmont.

POWIĄZANE KSIĄŻKI