Niespotykane piękno. Seria Rezydencja Belmont. Tom 2

Niespotykane piękno. Seria Rezydencja Belmont. Tom 2 - Tamera Alexander | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tamera Alexander
WYMIAR
10,14 MB
NAZWA PLIKU
Niespotykane piękno. Seria Rezydencja Belmont. Tom 2.pdf
ISBN
4414112600580

OPIS

Pod słodkim różem sukni skrywa doświadczenia wojny… a będzie ją czekać kolejna.Pospolitej urody Eleonora Braddock uważa, że nigdy nie wyjdzie za mąż. Jedynym, co nadaje sens jej życiu, jest chęć odnalezienia wdowy po żołnierzu, którego słowa słyszała tuż przed jego śmiercią. Zmagając się z trudnościami i opieką nad ojcem, przyjeżdża do rezydencji Belmont, do ciotki Adelicii Acklen, najbogatszej kobiety w Ameryce… Eleonora dobrze wie, co podpowiada jej serce, ale także… że ciotka nigdy nie pochwali jej wysiłków…Arcyksiążę Marcus Gottfried ucieka od życia, w którym musi spełniać oczekiwania wynikające z jego urodzenia. Zataja pochodzenie, pragnąc poświęcić się pasji przyrodniczej i architekturze. Lecz współpraca z klientem może być trudna… Choć sam klient – a właściwie klientka – okazuje się bratnią duszą. Czy jednak skrywane tajemnice pozwolą o sobie zapomnieć?

Wydawca: DREAMS. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

Kiedy dowiedziałam się, że jest kolejna część serii Rezydencja Belmont, byłam jej ... Tom II z serii Rezydencja Belmont 49.90 42.40 zł Niespotykane piękno. Niespotykane piękno. Rezydencja Belmont #2 - Pod słodkim różem sukni skrywa doświadczenia wojny a będzie ją czekać kolejna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI