Jak przechytrzyć nieboszczyka

Jak przechytrzyć nieboszczyka - Agnieszka Jeż | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Jak przechytrzyć nieboszczyka.pdf
ISBN
9138956957798

OPIS

Wakacje all-inclusive mają kilka wad.Po pierwsze – cena.Po drugie – sztuczność i rozlazła nuda pobytu.Po trzecie – średnio dwa dodatkowe kilo na tydzień.Po czwarte – wcale nie tak łatwo przestać tam być singielką…Z tych i paru innych powodów Lucyna i Elwira decydują się na urlop nad Bałtykiem. Los się do nich uśmiecha: wynajęty (tanio!) domek jest uroczy. Na plaży – pustki (bo w kalendarzu czerwiec). Towarzystwo w postaci przyjaciółki – najlepsze pod słońcem. Nawet znana z kaprysów nadmorska pogoda okazuje się dla nich łaskawa. Jedyny problem to nieboszczyk…Zaskakująca komedia pomyłek z dreszczykiem.

Jak bohaterki poradzą sobie z psującym beztroski nastrój faktem? Wakacyjny czas sprzyja większemu luzowi, zabawie i niezobowiązującym lekturom. Agnieszka Jeż i Paulina Płatkowska - autorki cenione przez czytelniczki za rozbrajający humor i ... Audiobook - Jak przechytrzyć nieboszczyka - Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI