Django 2. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych (wydanie 2)

Django 2. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych (wydanie 2) - Antonio Melé | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antonio Melé
WYMIAR
9,92 MB
NAZWA PLIKU
Django 2. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych (wydanie 2).pdf
ISBN
7242986914687

OPIS

Django jest frameworkiem do budowy profesjonalnych aplikacji sieciowych w języku Python. Cieszy się zasłużoną opinią potężnego narzędzia, którego można się szybko nauczyć. Spodoba się każdemu, kto ceni prostotę użytkowania i pragmatyczne podejście do projektowania. Z pewnością Django jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla programistów, którzy profesjonalnie podchodzą do tworzenia aplikacji WWW i stawiają na niezawodność.To drugie, zaktualizowane i uzupełnione wydanie cenionego podręcznika pisania aplikacji sieciowych w Django. Krok po kroku pokazano w nim pełny proces tworzenia oprogramowania, od pierwszych linii kodu po wdrożenie, z akcentem na praktyczną stronę pracy dewelopera. Nie tylko zaprezentowano technikę pracy z frameworkiem, ale też opisano zasady integrowania innych popularnych technologii z projektami Django. Książka pozwala również zapoznać się z metodami rozwiązywania typowych problemów z implementacją, a także - w sposób naturalny, niejako mimochodem - nauczyć się najlepszych praktyk programistycznych z wykorzystaniem łatwych do powielenia procedur.Najważniejsze zagadnienia omówione w książce:wprowadzenie do frameworka i tworzenie praktycznego projektu aplikacjiimplementacja zaawansowanych funkcji aplikacji sieciowychtworzenie modelu użytkownika i zintegrowane uwierzytelnianiepraca z innymi technologiami, w tym zarządzanie płatnościamitłumaczenie aplikacji na wiele językówAPI typu RESTfulDjango - dla tych, którzy chcą mieć świetne wyniki!

Django - dla tych, którzy chcą mieć świetne wyniki Księgarnia informatyczna Django 2. Praktyczne tworzenie aplikacji sieciowych - Django jest frameworkiem do budowy profesjonalnych aplikacji sieciowych w języku Python.

Inne książki tego autora > Dodaj do schowka. Django 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI