Sekrety Julii

Sekrety Julii - Anna Płowiec | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Płowiec
WYMIAR
10,51 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety Julii.pdf
ISBN
9943061008779

OPIS

Historia o miłości tak wielkiej, że przenosi góry.Gdy Alicja znajduje listy matki, czuje, że odkrywa historię niezwykłej miłości.Nie wie, że gdy rozwikła sekret, odmieni swoje życie raz na zawsze.Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz na tatrzańskiej ścieżce. Julię przed tragiczną śmiercią w górach ratuje chłopak o oczach koloru niezapominajek. Choć byłoby lepiej, gdyby ich drogi nigdy się nie przecięły, czasu nie da się cofnąć. W sercu Julii rodzi się uczucie. Kiedy zdecyduje się poddać miłości, może jednak być już za późno, a los okrutnie z niej zakpi.Aby zawalczyć o miłość, trzeba będzie uciec się do sekretów, złamać wiele konwenansów i działać wbrew sobie. Czy to wystarczy, by ocalić uczucie, które narodziło się na górskim szlaku?Czy rozwikłanie sekretu sprzed lat w końcu przerwie krąg niespełnionej miłości i zrujnowanych pragnień?

Pokazuje realia Polski na przełomie lat 60 i 70. I porusza temat najważniejszego w życiu wyboru, przed którym nikt z nas nie chciałby się znaleźć, a przed jakim czasami stawia nas życie. Sekrety Julii to też piękne, zapierające dech w piersiach opisy gór - ich tajemnicy, krajobrazów bez końca i grozy, jaką ze sobą niosą.

Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich ... „Sekrety Julii" to historia pełna tajemnic, uczuć i ciągłej walki o szczęście, na przekór wszystkiemu i wszystkim. Pokazuje realia Polski na przełomie lat 60 i 70.

POWIĄZANE KSIĄŻKI