Jedyne takie miejsce

Jedyne takie miejsce - Klaudia Bianek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Klaudia Bianek
WYMIAR
6,35 MB
NAZWA PLIKU
Jedyne takie miejsce.pdf
ISBN
1720170725804

OPIS

Najważniejszy polski tytuł New Adult w 2019 roku! Książka, która zwyciężyła w konkursie na najlepszą nadesłaną do wydawnictwa powieść. Okładka, którą zna już cała książkowa blogosfera, i najbardziej wyczekiwany tytuł tej wiosny! Początek serii, która zagości w Waszych sercach na długo.Co pomyśli twój najlepszy przyjaciel z dzieciństwa, z którym łączą cię już tylko wspomnienia, gdy on nagle zjawia się po dziesięciu latach rozłąki, a ty stoisz przed domem z dwuletnim chłopcem przytulonym do nogi?Lena, została samotną matką w wieku szesnastu lat i postanowiła nigdy nie wyjawiać prawdy o tym, kim jest ojciec jej synka. Zamknięta w sobie, odizolowana od rówieśników, poraniona przez wydarzenia z przeszłości każdego dnia uczy się być lepsza nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla swojego dziecka.Alan od urodzenia był skazany na sukces. Bogaci rodzice, najlepsze szkoły, luksusowe życie w wielkim mieście stanowiły jego codzienność. Spełniał swoje kolejne marzenia bez większego trudu. Wszystko posypało się jak domek z kart, gdy zakończył czteroletni związek z dziewczyną, nakrywając ją na zdradzie.Czy Lena, mimo zadanych w przeszłości ran, dopuści do siebie choć odrobinę miłości? Czy Alan pozna jej tajemnicę i poradzi sobie z demonami, które zostawił w wielkim mieście? Czy sama chęć wystarczy, żeby wszystko się ułożyło? Czy dom pod lasem to jedyne takie miejsce, w którym wszyscy będą szczęśliwi?

Już możecie tankować. Znamy cennik nowej stacji paliw w Ełku pod szyldem bi1. „Jedyne takie miejsce" to powieść, która doprowadzi Was do łez wzruszenia oraz niejeden raz wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Jedynym takim miejscu w Polsce. Usytuowanym na urokliwej wyspie Karsibór, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu ptaków Karsiborska Kępa oraz rozległych obszarów Wolińskiego Parku Narodowego. To jedyne takie miejsce w Lubuskiem! | Zielona Góra Nasze Miasto.

POWIĄZANE KSIĄŻKI