Ania z Zielonego Wzgórza (książka audio)

Ania z Zielonego Wzgórza (książka audio) - Lucy Maud Montgomery | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucy Maud Montgomery
WYMIAR
8,13 MB
NAZWA PLIKU
Ania z Zielonego Wzgórza (książka audio).pdf
ISBN
2538399389178

OPIS

„Ania z Zielonego Wzgórza” to powieść przede wszystkim skierowana do dziewcząt, która wzrusza, bawi i wzbudza wiele pozytywnych emocji. O jej licznych zaletach świadczy to, że czytelniczki chętnie sięgają po nią wiele razy, na nowo odkrywając świat rudowłosej dziewczynki, której największym pragnieniem było posiadanie prawdziwego domu. Dziewczynki, której radość udziela się każdemu, kto tylko zechce być jej bratnią duszą!Czyta: Anna DereszowskaCzas trwania: 6 godzin i 40 minuty

Szczegóły. Klasyka literatury dla dzieci i młodzieży, nie starzejący się międzynarodowy bestseller, od lat zyskujący nowe rzesze wiernych czytelników w znakomitej interpretacji Magdaleny Różczki.

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV ... Ania Z Zielonego Wzgórza najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI