33 razy, mój kochany

33 razy, mój kochany - Nicolas Barreau | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicolas Barreau
WYMIAR
4,27 MB
NAZWA PLIKU
33 razy, mój kochany.pdf
ISBN
7138804705338

OPIS

Kiedy z czegoś dramatycznego rodzi się coś pięknego, może chodzić tylko o miłość.Helene miała trzydzieści trzy lata, gdy zmarła. Julien, jej mąż, przyrzekł, że po jej śmierci napisze do niej trzydzieści trzy listy - po jednym za każdy rok jej życia. Dotrzymał słowa.Pisał żonie o ich synu Arturze, o tym, jak sobie bez niej radzi, o swojej rozpaczy i niegasnącej miłości. Każdy list chował w skrytce na cmentarzu Montmartre. Po pewnym czasie odczuł, że ten rytuał daje mu pocieszenie.Pewnego dnia listy zniknęły, a na ich miejscu Julien znalazł małe kamienne serce...Czy jego zranioną duszę zdoła ktoś wyleczyć?„Czytanie powieści Nicolasa Barreau jest jak spędzanie czasu z najlepszym przyjacielem”.Nina George, autorka Lawendowego pokoju„To prawdziwa oda do miłości, empatii i Paryża. To jak list miłosny napisany do tych, którzy wierzą w uzdrawiającą moc słów”.Ricciarda Barbieri, redaktorka w wydawnictwie Giangiacomo Feltrinelli„Barreau obdarowuje nas historią opowiedzianą tak, jak tylko on potrafi - zabiera nas na poszukiwania tego, co schowane głęboko w duszy. Wspaniała uczta!”Héloise d'Ormesson, właścicielka Éditions Héloise d’Ormesson

Nie ma tu sensacji, nagłych zwrotów akcji, dynamicznych wydarzeń i genialnie skonstruowanej fabuły. Jest po prostu życie. 33 razy mój kochany to cudowna opowieść o miłości, stracie, smutku, żałobie..

Kiedy z czegoś dramatycznego rodzi się coś pięknego, może chodzić tylko o miłość. Hélene miała trzydzieści trzy lata, gdy zmarła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI