33 razy, mój kochany

33 razy, mój kochany - Nicolas Barreau | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicolas Barreau
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
33 razy, mój kochany.pdf
ISBN
7392579143636

OPIS

Kiedy z czegoś dramatycznego rodzi się coś pięknego, może chodzić tylko o miłość.Helene miała trzydzieści trzy lata, gdy zmarła. Julien, jej mąż, przyrzekł, że po jej śmierci napisze do niej trzydzieści trzy listy - po jednym za każdy rok jej życia. Dotrzymał słowa.Pisał żonie o ich synu Arturze, o tym, jak sobie bez niej radzi, o swojej rozpaczy i niegasnącej miłości. Każdy list chował w skrytce na cmentarzu Montmartre. Po pewnym czasie odczuł, że ten rytuał daje mu pocieszenie.Pewnego dnia listy zniknęły, a na ich miejscu Julien znalazł małe kamienne serce...Czy jego zranioną duszę zdoła ktoś wyleczyć?„Czytanie powieści Nicolasa Barreau jest jak spędzanie czasu z najlepszym przyjacielem”.Nina George, autorka Lawendowego pokoju„To prawdziwa oda do miłości, empatii i Paryża. To jak list miłosny napisany do tych, którzy wierzą w uzdrawiającą moc słów”.Ricciarda Barbieri, redaktorka w wydawnictwie Giangiacomo Feltrinelli„Barreau obdarowuje nas historią opowiedzianą tak, jak tylko on potrafi - zabiera nas na poszukiwania tego, co schowane głęboko w duszy. Wspaniała uczta!”Héloise d'Ormesson, właścicielka Éditions Héloise d’Ormesson

Julien przysięga umierającej żonie, że napisze do niej 33 listy, gdy ta odejdzie. Początkowo idzie mu bardzo ... 33 razy mój kochany już na samy początku wywołuje w nas smutek.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r 33 razy, mój kochany - opis wydawcy. Kiedy z czegoś dramatycznego rodzi się coś pięknego, może chodzić tylko o miłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI