W rajskiej dolinie wśród zielska

W rajskiej dolinie wśród zielska - Jacek Hugo-Bader | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Hugo-Bader
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
W rajskiej dolinie wśród zielska.pdf
ISBN
8192821604718

OPIS

Pierwsza część tak zwanej trylogii rosyjskiej Jacka Hugo-Badera, doceniona przez czytelników i znawców regionu. Jedna z najbardziej znanych książek o krajach byłego Związku Radzickiego."Rajską doliną jest były Związek Radziecki wspominany przez bohaterów reportaży Jacka Hugo-Badera jako kraina mlekiem i miodem płynąca. Mleko było wprawdzie chudziutkie, a miód rzucano do sklepów tylko z okazji świąt państwowych. Nostalgia jednak pozostała i wyłazi wszystkimi szparami betonowych bloków na prowincji i eleganckich domów z cegły w miasteczku kosmonautów pod Moskwą. "Rosyjska dusza jest jak spaniel, nawet jak mu jest wesoło, ma mordę rozpaczliwie smutną" - pisze autor. I maluje obrazki z byłego imperium tak plastycznie, że niemal czuje się dym biełomorów, najtańszych papierochów, przez które kolejni dwaj mężowie Sofii Pietrowny z Workuty zmarli na raka, i smród wódki 'Stolicznej' od rosyjskiego generała w Czeczenii".Anna Żebrowska

Przede wszystkim zaś wie, gdzie w tym ogromnym kraju dzieją się rzeczy naprawdę ... Jacek Hugo-Bader, W rajskiej dolinie wśród zielska więcej. Więcej Dodał/a: dukate .

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). > Literatura polska > Współczesna > W Rajskiej Dolinie wśród Zielska. Promocja dnia -45% 20,30 zł 36,90 zł -45% W magazynie Offer ends in: Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński.

POWIĄZANE KSIĄŻKI