Tajemnice Dzikiego Boru

Tajemnice Dzikiego Boru - Tonke Dragt | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tonke Dragt
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnice Dzikiego Boru.pdf
ISBN
1066709219371

OPIS

Kontynuacja „Listu do króla” – trzymającej w napięciu klasycznej powieści rycerskiej dla młodych czytelników.Wiosną rycerz Rystridyn miał wrócić z Dzikiego Boru. Nie wrócił. Podobno widziano go w zamku Islan, podobno wyruszył do Kraju Delty. Podobno wszyscy jego towarzysze zginęli…Tiuri postanawia zbadać, co się stało. Ze swoim przyjacielem Piakiem zapuszcza się w mroczne ostępy, w których czają się zbójcy i tajemniczy Ludzie w Zieleni. Kręte ścieżki prowadzą na manowce, w gęstwinie kryją się zaginione miasta, w powietrzu krążą dawne klątwy. Niektórzy mówią nawet, że bór jest nawiedzony.Chłopcy trafiają na trop niebezpieczeństwa, które może zagrozić całemu królestwu. Czy zdołają je powstrzymać? Każdy fałszywy ruch może ich kosztować życie…

Autorka w Tajemnicy Dzikiego Boru, tak jak i w innych swoich powieściach, odwołuje się do wartości chrześcijańskich, starając się przekazać je dzieciom w sposób jak najbardziej ... Wiosną rycerz Rystridyn miał wrócić z Dzikiego Boru. Nie wrócił.

Tiuri zostaje wysłany by go odnaleźć. Wraz z Piakiem - swoim giermkiem i najlepszym przyjacielem - zapuszcza się w niebezpieczne ostępy ... TAJEMNICA DZIKIEGO BORU - opis produktu: Tajemnica Dzikiego Boru to druga, po Skarbach śniegu, bardzo znana powieść Patricii St.

POWIĄZANE KSIĄŻKI