[OUTLET] Wernisaż

[OUTLET] Wernisaż - Oskar Salwa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oskar Salwa
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Wernisaż.pdf
ISBN
9091277104997

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Eleganckie galerie sztuki i klimatyczne, stare zaułki. Zbuntowani artyści i niedzielni malarze. Hipsterzy i biznesmeni. Mamy okazję zakręcić kołowrotkiem zdarzeń i znaleźć się na chwilę w samym centrum artystycznej Warszawy, towarzysząc Marcie w jej miłosnych rozterkach i poszukiwaniu siebie. Kto by sobie odmówił takiej przyjemności?To miał być kolejny wernisaż w Arte Nuevo. Marta nie mogła nawet przypuszczać, że wywróci jej świat do góry nogami. Trudno jednak o spokój, gdy młoda historyczka sztuki kocha wielką sztukę i nieodpowiednich facetów. Lekcja plastyki zamienia się w lekcję uczuć. Czy Marta będzie umiała z niej skorzystać?

Wystawa obejmuje fotografie o tematyce modowej, na których prezentowane są kolekcje ubrań zaprojektowane przez członków organizacji „The North... W 1905 roku siedemnastoletnia Aniela decyduje się pozostać w rodzinnej miejscowości, podczas gdy jej dwaj bracia emigrują za Ocean. Mimo zapewnień, że po nią wrócą, rodzeństwo już nigdy się nie spotyka.

Nadwyżki magazynowe. Polecamy produkty z ekspozycji w promocyjnych cenach . Outlet - Pozostałe wyprzedaże, porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Outlet Pozostałe wyprzedaże na Ceneo.pl Produkt z Outletu: Wernisaż - od 7,80 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI