[OUTLET] Pierwsza przychodzi miłość

[OUTLET] Pierwsza przychodzi miłość - Emily Giffin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Giffin
WYMIAR
6,16 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pierwsza przychodzi miłość.pdf
ISBN
6328289598148

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Josie i Meredith to siostry. Josie jest bezdzietną singielką, Meredtih ma męża i córkę - ale żadna z nich nie jest szczęśliwa. Josie robi to, co chce, a Meredith to, co należy - ale żadna z nich nie ma tego, o czym marzy. Kiedyś miały brata. „Miały”, dlatego wszystko jest teraz takie pokręcone.Wydaje Ci się, że znajdziesz szczęście, spełniając swoje marzenia?A może będziesz szczęśliwa, jeśli naprawdę pokochasz?Miłość nie zawsze przychodzi pierwsza, ale jest najważniejsza.NIKT NIE ROZUMIE CIĘ LEPIEJ NIŻ EMILY GIFFIN

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Josie i Meredith to siostry. Josie jest bezdzietną singielką, Meredtih ma męża i córkę - ale żadna z nich nie jest szczęśliwa.

Hiszpański książę zamierza odzyskać sympatię dziewczyny. Daniel gubi psa Doroty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI