[OUTLET] Kuchnia z pasją

[OUTLET] Kuchnia z pasją - Janek Paszkowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janek Paszkowski
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kuchnia z pasją.pdf
ISBN
6580095012447

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Fascynacja smakami i aromatami, nowatorskie podejście do tradycji, szczypta szaleństwa – oto przepis na niebanalną książkę kucharską.Janek Paszkowski - finalista polskiej edycji konkursu telewizyjnego MasterChef, autor bloga www.kuchniabasowa.blogspot.com i od niedawna właściciel lokalu Serwus.Zapiekanki w Warszawie, oprócz pasji do gotowania ma jeszcze drugą – grę na gitarze basowej.Uwielbia improwizować, zaskakuje zestawieniami smaków i faktur, olśniewa specjałami w błyskotliwych odsłonach.Autorskie przepisy zaprezentowane z lekkością i swadą oraz piękne fotografie zachęcą najbardziej opornych i zabieganych do twórczej aktywności w kuchni.

Magazynowa wyprzedaż mebli z ekspozycji (powystawowych) dotyczy produktów sprawdzonych pod kątem funkcjonalności, działania mechanizmów, czystości i trwałości konstrukcji. Nie ma mowy o wybrakowanych egzemplarzach. Projekt Fioletowa kuchnia z pasją -171.

2010-01-15 20:35:26 Outlet. Outlet; Кухонные мойки ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI