Wychowywanie chłopców

Wychowywanie chłopców - Steve Biddulph | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Biddulph
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Wychowywanie chłopców.pdf
ISBN
4047585075460

OPIS

Ta przełomowa książka już na zawsze zmieni na lepszy sposób, w jaki rodzice i nauczyciele postrzegają chłopców. Wydanie poszerzone, zmienione i uaktualnione.W dzisiejszym świecie, pełnym brutalności i dążenia do sukcesu, rodzice wychowujący chłopców stoją przed szczególnie trudnym zadaniem. Chcą lepiej zrozumieć, co jest motorem działania ich synów i jak pomóc im wyrosnąć na szczęśliwych, kochających i zdolnych zmierzyć się z życiem.Wychowanie chłopców na pewno im w tym pomoże. W tej książce Steve Biddulph na podstawie wyników najnowszych badań analizuje najważniejsze kwestie dotyczące rozwoju chłopców od narodzin po dorosłość. Mówi o ciepłej, ale silnej ręce rodzica oraz o przewodnictwie, jakiego chłopiec potrzebuje. Do zadania, jakim jest wychowanie chłopców, autor wnosi humor, szczerość i praktyczną wiedzę wielu rodzin.

Potęga relacji w kształtowaniu dobrych ludzi autorstwa Reichert Michael C. , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,74 zł .

Wydanie poszerzone, zmienione i ukatualnione. W dzisiejszym świecie, pełnym brutalnośc Informacje o WYCHOWYWANIE CHŁOPCÓW - 8698366796 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI