Tajemnica Pauliny Hoffmann

Tajemnica Pauliny Hoffmann - Carmen Romero Dorr | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carmen Romero Dorr
WYMIAR
12,72 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica Pauliny Hoffmann.pdf
ISBN
5396818809766

OPIS

Poruszająca opowieść o sile kobiet!Paulina Hoffmann wychowuje się w piekle nazistowskiego Berlina, jednak prawdziwy koszmar zaczyna się wraz z wkroczeniem do miasta Armii Czerwonej. Ucieczka do Madrytu, burzliwa młodość, nieoczekiwane małżeństwo, a przede wszystkim wielka miłość, jaką obdarzy dzieci i jedyną wnuczkę Alicię, nadadzą sens jej życiu.Wiele lat później Alicia wybiera się w samotną podróż do Berlina, żeby zanurzyć się w przeszłości i odkryć ostatni sekret Pauliny, która sama zdecydowała o własnym losie mimo ukrywanych przez lata tragicznych wspomnień.Ta powieść to krzyk i szept, fikcja i rzeczywistość, wszystkie sprzeczności wpisane w życie kobiety wczoraj, dziś i zawsze. Fascynująca historia o walce, miłości, lęku, popełnianych błędach i poznawaniu samego siebie. Chciałabym mieć w swoim życiu taką Paulinę Hoffmann. - Ester Aguado „Woman”

Ucieczka do Madrytu, burzliwa młodość, nieoczekiwane małżeństwo, a przede wszystkim wielka miłość, jaką obdarzy dzieci i ... Literatura piękna; Tajemnica Pauliny Hoffmann-20 %20 % Tajemnica Pauliny Hoffmann tytuł oryginalny: El ultimo regalo de Paulina Hoffmann przekład: Agata Ostrowska wydawnictwo: Rebis ISBN: 978-83-8062-469-6 data premiery: 2019 data wydania: 2019/06/06 numer wydania: 1 liczba stron: 352 kraj autora: Hiszpania ... Kup książkę "Tajemnica Pauliny Hoffmann", Carmen Romero Dorr online w księgarni internetowej Domu Wydawniczego REBIS. "Tajemnica Pauliny Hoffmann" w cenie już od 18,95 zł.

Wydawca: Dom Wydawniczy Rebis (2019) ISBN: 978-83-8062-469-6. Autotagi: druk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI