Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków

Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków - Mary Roach | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Roach
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków.pdf
ISBN
1585178642846

OPIS

Czy wiesz, że twoje życie jest warte 2,7 miliona dolarów? I to wciąż za mało, by opłacało się budować bezpieczniejsze samoloty.Dowiedz się, jak wystrzeliwane z katapulty świnki morskie pomogły zbadać przyczyny katastrof lotniczych, a spadające zwłoki - zaprojektować bezpieczne przednie szyby samochodowe.I dlaczego pacjenci po przeszczepach mają większą ochotę na seks.Mary Roach w swojej fascynującej książce pokazuje, jak nauka wykorzystuje ludzkie ciała po śmierci. Naukowcy rozczłonkowują je, otwierają, przerabiają, zrzucają z ogromnych wysokości i skazują na czołowe zderzenia ze ścianą. Wszystko po to, żeby rozwijać medycynę sądową, zapewnić bezpieczeństwo podróżujących samochodami i samolotami oraz tworzyć nowe możliwości w dziedzinie chirurgii. Niesamowita odporność zwłok czyni je superbohaterami, którym zawdzięczamy bezpieczeństwo i zdrowie.Dociekliwa reporterka Mary Roach wścibia nos tam, gdzie inni się boją, wstydzą lub brzydzą.Dzięki temu mogła napisać Sztywniaka, który jest nie tylko jedną z najbardziej niezwykłych, ale i najzabawniejszą książką popularnonaukową ostatnich lat.

Albo - co gorsza - za kobietę o dziwnych, może nawet: niezdrowych upodobaniach. Książka Sztywniak. Osobliwe Życie Nieboszczyków autorstwa Roach Mary , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

The Curious Lives of Human Cadavers) - książka popularnonaukowa autorstwa Mary Roach z 2003 roku. Cytaty wg wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI