[OUTLET] Przerwa w emisji

[OUTLET] Przerwa w emisji - Kamil Durczok | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamil Durczok
WYMIAR
8,74 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Przerwa w emisji.pdf
ISBN
8619375997297

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Wielki powrót jednej z największych osobowości telewizyjnych po 1989 roku w Polsce.Po prawie dwuletnim odosobnieniu Kamil Durczok przerywa milczenie. I nie oszczędza nikogo.Wspomina drogę, po której wspiął się na dziennikarski szczyt i zawrotną karierę szefa najbardziej prestiżowego programu informacyjnego w polskiej telewizji. A także wysoką cenę, którą za ten sukces zapłacił.Skomplikowane relacje z kobietami i szorstkie, męskie przyjaźnie. Stres, adrenalina, alkohol i szybkie motocykle.Wreszcie - walka o godność i z... samym sobą.Kamil Durczok - nie bierze jeńców.Kamil Durczok -jedna z największych osobowości telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat dziennikarz TVP, następnie - równie długo - redaktor naczelny i prowadzący "Faktów" w TVN. Laureat wielu prestiżowych nagród jak Wiktory, Telekamery czy Grand Press dla Dziennikarza Roku.W roku 2003 stoczył zwycięską walkę z chorobą nowotworową.Na początku 2015 po serii tekstów w tygodniku "Wprost" zarzucających Durczokowi m.in. mobbing i molestowanie seksualne podwładnych rozstał się on z telewizją TVN, autorom artykułów i wydawcy periodyku wytaczając procesy sądowe.Po niemal dwóch latach wraca z własnym przedsięwzięciem medialnym na Śląsku oraz programem publicystycznym w telewizji Polsat.

Wspomina drogę, po której wspiął się na dziennikarski szczyt i zawrotną karierę Outlet Gazetka Klub MediaMarkt Sklepy B Białystok; Bielsko-Biała; Bydgoszcz ... Przerwa w emisji.

Opowiada o miłości dwojga ludzi, którzy muszą pokonać uprzedzenia, by być razem. Wielki powrót jednej z największych osobowości telewizyjnych po 1989 roku w Polsce. Po prawie dwuletnim odosobnieniu Kamil Durczok przerywa milczenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI