[OUTLET] Męska sprawa. O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko...

[OUTLET] Męska sprawa. O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko... - Bartek Jędrzejak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartek Jędrzejak
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Męska sprawa. O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko....pdf
ISBN
4000525299124

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.To książka dla tych mniej lub bardziej zarośniętych, dla niezdecydowanych i niepewnych w kwestii wyboru optymalnego dla siebie zarostu. To również poradnik dla tych, którzy chcieliby sami, bez pomocy specjalisty, poradzić sobie w domu.Dzięki tej książce można poznać pracę barbera i dowiedzieć się, w czym może pomóc, co doradzić – opisane będą wszystkie etapypielęgnacji brody w salonie.Czemu są podczas wizyty w salonie wykorzystywane ( i w jaki sposób) brzytwa, zimny i gorący ręcznik, kiedy i jaki masaż powinien zastosować barber?Książka odkłamie pewne mity o brodzie, zbierze w syntetyczne, praktyczne uwagi dotyczące męskiego zarostu.Czytelnicy znajdą w niej odpowiedzi na pytania:•Ile czasu trwa zapuszczanie brody?•Czy broda to problem, czy jednak i oznaka męskości (co sądzą o tym panie)?•Jak codziennie dbać o higienę brody: myć, szczotkować,balsamować,odżywiać i nadawać kształt?Bartek Jędrzejak - prezenter, dziennikarz TVN. Na stałe pojawia się w programie „Dzień dobry TVN”. Autor licznych reportaży, felietonów i cykli telewizyjnych. Wykładowca Studium Dziennikarstwa Radiowego, Telewizyjnego i Realizacji Dźwięku. Wiele lat pracowałw TVP, współtworzył takie programy jak Wiadomości, Panorama, Teleexpress. 

6,6 / 10 9 ocen ... Wg mnie za dużo o brodzie i zaroście, a mało o fryzurach.

O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Męska sprawa. O brodach, zaroście, fryzurach, pielęgnacji i nie tylko...

POWIĄZANE KSIĄŻKI