Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4

Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4 - Agata Przybyłek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Przybyłek
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Miłość i inne nieszczęścia. Cykl Miłość i inne szaleństwa. Tom 4.pdf
ISBN
6462835383694

OPIS

Bestsellerowa seria komediowa Agaty Przybyłek to zwariowane i pełne humoru powieści, w których roi się od rodzinnych nieporozumień. Cztery siostry, różne niczym cztery żywioły oraz wtrącająca się w ich życie mamusia - przekonajcie się same, do czego te kobiety są zdolne!Małgosia jest szczęśliwą żoną, matką i właścicielką plantacji lawendy. Jej mąż, Wojtek, niespodziewanie ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Małgosia musi zająć się jego warsztatem samochodowym, lecz nie ma o tym bladego pojęcia. W dodatku przypadkiem odkrywa pewien mroczny sekret…Wiadomość o wypadku Wojtka cieszy mamę Małgosi, która nigdy nie przepadała za zięciem. Postanawia wykorzystać jego nieobecność w domu i przedstawia córce pewnego bardzo przystojnego młodego policjanta... Wymyśla zwariowany plan, ale czy uda jej się go zrealizować? Po co w ogóle swatać mężatkę? I czy można zmusić kogoś do miłości?

Cztery siostry, różne niczym cztery żywioły oraz wtrącająca się w ich życie mamusia - przekonajcie się same, Na nieszczęście obydwoje mają ten sam problem - nadopiekuńcze rodzicielki. Podczas gdy mama Niny cieszy się, że córka wreszcie się zakochała, mama Jacka nie jest zachwycona faktem, że syn z kimś się umawia.

ebook, powieść obyczajowa i romans, beletrystyka Miłość i inne nieszczęścia miłość i inne szaleństwa Tom 4 - Agata Przybyłek - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Księgarnia internetowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI