Miasto snów. Seria Krew Ferów. Uniwersum Kroniki Jaaru. Tom 1

Miasto snów. Seria Krew Ferów. Uniwersum Kroniki Jaaru. Tom 1 - Adam Faber | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Faber
WYMIAR
8,5 MB
NAZWA PLIKU
Miasto snów. Seria Krew Ferów. Uniwersum Kroniki Jaaru. Tom 1.pdf
ISBN
6225422802116

OPIS

Nowa seria w uniwersum bestsellerowych „Kronik Jaaru”. Poznaj mroczne sekrety magicznej krainy.March Sky jeszcze nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest. Zwykłą dziewczyną z małego, szkockiego miasteczka? A może jednak kimś więcej? Rówieśnicy jej nie oszczędzają, a matka skrywa tajemnice przeszłości, które nie mają ujrzeć światła dziennego. Dodatkowo, życia March nie ułatwiają pojawiające się koszmary i senne wizje, zaczynające spędzać jej sen z powiek.Ktoś ją śledzi. Tajemniczy chłopak o niebieskich oczach pojawia się wszędzie tam, gdzie nie powinien. Sny zaczynają przekuwać się w rzeczywistość, a w żyłach dziewczyny burzy się krew i budzi moc mogąca doprowadzić ją na skraj katastrofy. Magia, opowieści o wiedźmach, czarne koty?To nie fantazja, to początek nowej przygody, która rozpoczyna się od niewinnego otworzenia niewłaściwych drzwi. Intrygi, walka ze stworzeniami nie z tego świata i miasto, które tylko na pierwszy rzut oka wydaje się idyllą, bo pod warstwą cudowności czeka podstęp.

która już nigdy nie będzie taka sama, bo to, co się wydarzy, odmieni jej los na zawsze! Inne produkty z tej serii ... Krew Ferów Tom 1. Miasto snów 2019 wydanie 1 .

Tom 1 . 23,51 zł 39,90 zł Oszczędzasz 16,39 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI