Miasto snów. Seria Krew Ferów. Uniwersum Kroniki Jaaru. Tom 1

Miasto snów. Seria Krew Ferów. Uniwersum Kroniki Jaaru. Tom 1 - Adam Faber | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Faber
WYMIAR
8,35 MB
NAZWA PLIKU
Miasto snów. Seria Krew Ferów. Uniwersum Kroniki Jaaru. Tom 1.pdf
ISBN
9508455625316

OPIS

Nowa seria w uniwersum bestsellerowych „Kronik Jaaru”. Poznaj mroczne sekrety magicznej krainy.March Sky jeszcze nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest. Zwykłą dziewczyną z małego, szkockiego miasteczka? A może jednak kimś więcej? Rówieśnicy jej nie oszczędzają, a matka skrywa tajemnice przeszłości, które nie mają ujrzeć światła dziennego. Dodatkowo, życia March nie ułatwiają pojawiające się koszmary i senne wizje, zaczynające spędzać jej sen z powiek.Ktoś ją śledzi. Tajemniczy chłopak o niebieskich oczach pojawia się wszędzie tam, gdzie nie powinien. Sny zaczynają przekuwać się w rzeczywistość, a w żyłach dziewczyny burzy się krew i budzi moc mogąca doprowadzić ją na skraj katastrofy. Magia, opowieści o wiedźmach, czarne koty?To nie fantazja, to początek nowej przygody, która rozpoczyna się od niewinnego otworzenia niewłaściwych drzwi. Intrygi, walka ze stworzeniami nie z tego świata i miasto, które tylko na pierwszy rzut oka wydaje się idyllą, bo pod warstwą cudowności czeka podstęp.

Czytało się ją szybko, przyjemnie i miło ... Musi poradzić sobie z wieloma trudnościami, a jej bliscy nie mogą jej w żaden sposób pomóc. Cieszę się, że Adam Faber wydał coś co bardziej mi podpasowało niż Kroniki Jaaru.

Tom 1 (Adam Faber). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Miasto snów to kolejne uniwersum Adama Fabera, autora bestsellerowych „Kronik Jaaru".

POWIĄZANE KSIĄŻKI