Francuski w tłumaczeniach Gramatyka Część 4 Poziom B2-C1

Francuski w tłumaczeniach Gramatyka Część 4 Poziom B2-C1 - Janina Radej | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janina Radej
WYMIAR
9,56 MB
NAZWA PLIKU
Francuski w tłumaczeniach Gramatyka Część 4 Poziom B2-C1.pdf
ISBN
3533998170245

OPIS

To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie zaawansowanym (B2-C1). Jest to też idealny suplement do regularnej nauki języka francuskiego. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Jest to też doskonały materiał wspomagający zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia.- setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniem trudności, które ułatwią zapamiętanie konstrukcji zdaniowych i słownictwa,- czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka francuskiego,- płytę CD (mp3) z ponad sześciogodzinnym kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i poprawnego konstruowania zdań,- przystępny układ stron, który zmotywuję Cię do codziennej nauki.W prosty i przystępny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Jest to doskonałe połączenie gramatyki i rozmówek, dzięki czemu nauczysz się posługiwać językiem naturalnie i poprawnie w codziennej komunikacji.W książce znajdują się takie zagadnienia jak:- mowa zależna,- spójniki,- l'infinitif passé,- użycie trybów subjonctif i conditionnel.

Gramatyka. Część 4 + CD autorstwa Radej Janina , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Książka zawiera:1) setki zdań i wyrażeń przydatnych n Ostatnia część wyjątkowego kursu do praktycznej nauki języka francuskiego, który łączy w sobie naukę gramatyki oraz umiejętności mówienia. Ponad 1200 zdań do tłumaczenia opracowanych według zagadnień gramatycznych na poziomie zaawansowanym (B2-C1).

POWIĄZANE KSIĄŻKI